BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vanišš.

Šventė prieš gimtadienį

parašė: CookieMonster · 2010-03-06 · 7 komentarai

Taip, taip, taip. IKI MANO GIMTADIENIO LIKO 6 DIENOS. Labai laukiu savo gimtadienio, nes per jį gausiu naują telefoną iš mamos. Žodžiu šiandieną kovo 6 dieną, ryte aš su trenere, išvažiavome į respublikines varžybas. Kurios vyko Panevėžyje. Dalyvavau 60 metrų bėgimą ir šuolį į tolį. Iš pradžių, pirma rungtis buvo 60 metrų. Prabėgau gerai. Ir atbėgau pirma. Todėl pakliuvau į FINALĄ. Toliau sekanti rungtis buvo šuolis į tolį, bet aš ant tiek galvojau apie 60 metrų finalą, kad negalėjau susikaupti į tolį. Sušokinėjau `belenkaip`. Nenorėjau tuo metu tolio. Man sukosi mintys tik apie 60 metrų finalą ir kaip čia nuo to tolio nepavargti?.. Bet po visų trijų šuolių į tolį, trenerė pranešė, kad nepatekau į tolio finalą. Aš mintyse sau sukuždėjau: `Yeeeeeeees`.
Po 10min. po tolio, jau kvietė merginas startuoti 60 metrų bėgimo. *Susijaudinimas*. Netgi šiuo metu kai pasakoju jums apie varžybas, man kažkoks gumulas kyla iki gerklės ir skleidžia susijaudinimą ir šiek tiek baimę. Paskutinėmis minutėmis žvilgtelėjau į savo varžoves. OMGŠ. Dvi merginos buvo tooookios aukštos, didelės.. Šiek tiek nuliūdau. Bet stengiausi tą baimę nugalėti ir stipriai pasiryžti bėgimui.
Jau stoviu kaladėlėse, pasakė: Dėmesio… *POKŠT,POKŠT* Nesupratau?? Kodėl šovė du kartus? Kažkas jau falšstartą padarė? Hmm. Išėjo viena iš aukštesnių mergaičių, nes ją diskolifikavo`. Nu ką, vėl stojome į kaladėles ir viskas šįkart kuo puikiausiai pavyko.. Išbėgau labai gerai. (Nors bent jau trenerė taip sakė). Girdėjau kaip iš kiekvieno šono ūžia žmonės ir rėkia. Bet man tai nerūpėjo. Man rūpėjo tik kuo greičiau pasiekti finišą. Bebėgant jaučiau kaip vaizdas liejasi nuo greičio. Ir kad varžovės vis artėja.
Staigiai tiesiu ranką ir finišuoju. *Atsidūsimas*.
(Jei dar prisimenate kai rašiau apie išduotą draugystę, tai ten buvo tokia Mika - mano klasiokė, tai aš su ja bėgau 60 metrų per finalą ir ką sau galvojate? APLENKIAU. Ji liko paskutinė iš mūsų šešių. Ir iškart finišavus apsiverkė)
Už kelių minučių girdžiu, kai stadione per mikrofoną prabyla moteris:
60 metrų mergaičių bėgimo finalo rezultatai:
Pirma - … (Nepamenu), rezultatas .. (Toks)
Antra - … (Nepamenu) rezultatas ..  (Toks)
Jau buvau viltį praradus.. Gal kad nieko ir nelaimėjau? Nors atrodė, kad gan gerai prabėgau..
Ir staiga, netikėtai išgirdau:
Trečia - AUSTĖJA GRIŠKUTĖ. Rezultatas 8s.,64.

*Atsistojo plaukai iš džiaugsmo* OMGŠ. Kokia aš laiminga buvau. Iš visos LIETUVOS mano trečias geriausias rezultatas ir pasiektas asmeninis rekordas 60m. bėgime.

Ir galiausiai apdovanojimai. Gavau diplomą ir medalį. (Gal kada nufotografuosiu juos ir įkelsiu čia).
Diplome yra prašyta:
DIPLOMAS
Austėjai Griškutei, Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybėse 60m. rungtyje, rezultatu 8s.,64, iškovojo III - iąją vietą.

P.S AŠ LAIMĖJAU 3VIETĄ IŠ VISOS LIETUVOS. O 60 METRŲ RUNGTYJE DALYVAVO 70 MERGAIČIŲ.
O kodėl pavadinau ` šventė prieš gimtadienį` nes kovo 12 dieną mano gimtadienis, manau puikią dovaną sau pasidovanojau, bet kas yra svarbiausia, kad aš VAŽIUOSIU ATSTOVAUTI LIETUVĄ Į EUROPOS PIRMENYBES. Tai bus smagu kaip ir užpraeitais metais. Ir jeigu kas nors nežino šitos sporto šakos, tai ji vadinasi LENGVOJI ATLETIKA - VISO SPORTO KARALIENĖ. P.S jums tikriausiai įdomu kiek man metų sueis, o gi 13. Nūū ką, štai kokia įdomi diena šiandieną buvo, o dabar einu gerti arbatos, nes jau sušalau berašydama čia, iki.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Be temos7 komentarai ↓

palikti komentarą