BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vanišš.

Žemės draugė

parašė: CookieMonster · 2010-03-27 · 3 komentarai

Ar išjungėte visas šviesas 20:30val.?
Ar pabuvote ramioje, tyloje tarp žvakių?

*Pas Moniką*
20:30val.
- Nūū, po galais.. Kodėl Kaunas toks durnas? Kodėl neišjungia šviesų? Gi reikia paaukoti vieną valandą Žemei. Kodėl Lietuva tokia kvaila? Aš esu Žemės draugė, ir man tikrai būtų malonu matyti, jei šie kvaili žmonės greičiau išjungtų šviesas!!!, - Monika apsiašarojus ir įniršusi aiškina man.
Kažkaip nežinojau ko imtis, buvo keista, kad jai tiek rūpi Žemė. Kiek prisimenu jinai einant gatve visada pakels šiukšlę, skardinę, ar dar kokį menkniekį, kad tik pagelbėti Žemei. Kai kuriems žmonėms, tiksliau dar nesubrendusiems paaugliams tai atrodo durna, bet iš kitos pusės aš ją žiauriai suprantu, ir suprantu kiek ji nori daug Žemei. Aš prabilau:
- Šaunu, kad tu tai supranti, Monika. Svarbiausia, kad pati tai padarei.. Išjungei šviesą ir paaukojai vieną valandą Žemei. Galbūt, už tai tau Žemė, nežinau.. Kaip nors atsidėkos. Bet ką svarbiausiai supratau, kad tu užaugus turi dirbti mokytoja.. Arba geografijos arba gamtos.
Monika iškart pradėjo juoktis. Ir tiesiog tyliai atsakė:
- Tu tikriausiai, teisi..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Be temos3 komentarai ↓

 •   bumii // 2010-03-27 @ 23:49

  Atsiprašau skaitytojų, kad taip ilgai nerašiau. Mat buvau knygas žiauriai apsikabinus : D

 •   Rugiliukas // 2010-03-31 @ 21:45

  Aha…! Mano reakcija irgi tokia buvo! Ejau su sakem zmoniu gasdint, kad sviesas jungtu valandai, nes kitaip as jas savaitei atjungsiu, ir pacius i palata su minkstom isenom paguldysiu! ;dDD saunuole..! Mano drauge…;]]**~~~

 •   bumii // 2010-04-08 @ 19:41

  : D
  Rugiliuk, Rugiliuk..
  Šaunuole : )

palikti komentarą